HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی کارتریج اچ پی – نمايندگی رسمی کارتریج hp – نمايندگی مركزی کارتریج اچ پی hp

نمایندگی تونر های لیزری اچ پی

نمایندگی تونر های لیزری اچ پی | تونر ها در واقع همان مواد پودری به کار رفته در کارتریج های لیزری می باشند . کارتریج ها اصلی ترین قطعه موجود در انواع دستگاه های پرینتر هستند و به طورمستقیم روی کیفیت و وضوح چاپ دستگاه ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

نمایندگی تونر های لیزری اچ پی | تونر ها در واقع همان مواد پودری به کار رفته در کارتریج های لیزری می باشند . کارتریج ها اصلی ترین قطعه موجود در انواع دستگاه های پرینتر هستند و به طورمستقیم روی کیفیت و وضوح چاپ دستگاه شما ؛ اثر گذارند . بدیهی است که کارتریج مناسب با پرینتر های لیزری ؛ باید از نوع لیزری باشند . ازتفاوت های دستگاه پرینتر لیزری با نوع جوهر افشان آن این است که به جای جوهر ها ؛ از تونر استفاده می کنند . البته بنا به استفاده های مختلف کاربران پرینتر های لیزری اچ پی ؛ انواع و اقسام مدل های آن با کاربرد های گوناگون موجود می باشد . اگر قصد شارژ مجدد کارتریج لیزری خود و تهیه تونر مناسب با آن را دارید ؛ در ادامه با نمایندگی تونر ؛ همراه شوید .

 

 

نمایندگی تونر

تونر ها در واقع همان مواد پودری به کار رفته در کارتریج های لیزری می باشند . اگر چه استفاده از تونر با همان برند دستگاه چاپگر الزامی نیست . و در بازار نمونه هایی که برای چند برند پرینتر وجود دارد ؛ اما بهتر است تونر مصرفی خود را با همان برند دستگاه خود تهیه کنید . تا از سازگاری آن با کارتریج و دستگاه پرینتر خود ؛ اطمینان داشته باشید . توجه داشته باشید تا هنگام شارژ مجدد کارتریج خود ؛ نکات آن را رعایت کنید . به خوبی تکان دادن قوطی تونر قبل از مصرف آن از این دست نکات می باشد . در ادامه به پر فروش ترین نمونه هایی از تونر های اچ پی ؛ و دستگاه های سازگار با آن خواهیم پرداخت .

  • تونر  HP 17A ( مشکی _۶۰ گرم  _ ظرفیت ۱۲۰۰ برگ ) : با پرینتر های  HP M102 a ,  HP M 102w ,  HP M130a , HP M130 fw , HP M130nw و… سازگاری دارد .
  • تونر HP 30 A ( مشکی _ ۵۰ گرم _ یکبار شارژ )  :  با پرینتر های سری  Pro MFP M22 و سری  HP Pro M203  ؛ سازگاری دارد .
  • تونر HP 126 A ( ۴ رنگ مشکی ؛ قرمز ؛ آبی ؛ زرد _ ۴۵ گرم ) : سازگار با MFP M175
  • تونر HP 130 A ( ۴ رنگ مشکی ؛ قرمز ؛ آبی ؛ زرد _ ۴۵ گرم) : سازگار با سری HP 130 A

 

 

 

 

 

نمایندگی تونر

 

 

 

hp cartridge

کارتریج ها اصلی ترین قطعه موجود در انواع دستگاه های پرینتر هستند و به طورمستقیم روی کیفیت و وضوح چاپ دستگاه شما ؛ اثر گذارند . همانطور که می دانید ؛ کارتریج ها انواع و اقسام مختلفی را شامل می شوند . که به طور کلی ؛ می توان دو نوع اصلی کارتریج های جوهری و یا لیزری را نام برد . که به ترتیب با دستگاه های چاپگر جوهر افشان و دستگاه لیزری ؛ سازگاری دارند . محفظه درون کارتریج های حوهری ؛ توسط جوهر ها و محفظه کارتریج های لیزری توسط تونر ها و هر کدام در انواع مشکی و رنگ های اصلی قرمز ، آبی ، زرد ؛ پر می شوند . البته کمپانی اچ پی ؛ در هرنوع از کارتریج های خود ؛ مدل های بسیار زیادی را با کاربرد های گوناگون ارایه می دهد .

به طور مثال ؛ HP 85 A , HP 05 A , HP 83 A ,HP 26 A , HP 17 A , HP 12 A , HP 55 A , HP 44 A , HP 35 A و HP 78 a , HP 79 a , HP 80 a و HP 10 18 , HP 1320 و … از انواع مدل های  کارتریج لیزری اچ پی در رنگ مشکی هستند . و  HP M477 fdw , HP M452 dn , HP 201 a , HP 410A , HP 126A , HP 130A , و… از نمونه مدل های رنگی کارتریج های لیزری می باشند .

 

hp cartridge

 

 

 

پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر ها به طور کلی با دو نوع تکنولوژی چاپ جوهر افشان و لیزری شناخته می شوند . که به طور کلی هرکدام ؛ تفاوت ها و خصوصیات و مزایای خود را دارند . در این میان پرینتر های لیزری ؛ به طور معمول ظرفیت چاپ و همچنین سرعت چاپ بالاتری دارند . بدیهی است که کارتریج مناسب با پرینتر های لیزری ؛ باید از نوع لیزری باشند . از دیگر تفاوت های این دستگاه با نوع جوهر افشان آن این است که به جای جوهر ها ؛ از تونر استفاده می کنند . بنا به استفاده های مختلف کاربران پرینتر های لیزری اچ پی ؛ انواع و اقسام مدل های آن با کاربرد های گوناگون موجود می باشد . هنگامی که دستگاه پرینتر ؛ کیفیت چاپ پایین تری را ارائه دهد و یا هشداری در ارتباط با اتمام تونر خود دریافت کردید ؛ جهت شارژ مجدد کارتریج خود ؛ به مراکز معتبر آن و نمایندگی اچ پی مراجعه کنید . تا از خدمات دریافتی خود ؛ اطمینان خاطر لازم را داشته باشید .

 

 

 

Rate this post
🔔 دومین نفر باشید!!!
  • کارتریج 309A لیزری رنگی گفته

    […] اصالت HP 309A می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگان تونر های لیزری اچ پی در سراسر ایران در ارتباط […]

    آذر 13, 1401 - 11:59 ق.ظ
The comments are closed.