HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی کارتریج اچ پی – نمايندگی رسمی کارتریج hp – نمايندگی مركزی کارتریج اچ پی hp

نمایندگی کارتریج های جوهری اچ پی

نمایندگی کارتریج های جوهری اچ پی | کارتریج های جوهری از مهم ترین قطعات دستگاه های پرینتر با تکنولوژی چاپ جوهر افشان می باشند . که به دو صورت متصل و یا جدا از هد موجود هستند. و هر کدام در انواع مختلف مشکی و ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

نمایندگی کارتریج های جوهری اچ پی | کارتریج های جوهری از مهم ترین قطعات دستگاه های پرینتر با تکنولوژی چاپ جوهر افشان می باشند . که به دو صورت متصل و یا جدا از هد موجود هستند. و هر کدام در انواع مختلف مشکی و رنگی وجود دارند . که هر یک بسته به نوع دستگاه پرینتر می توانند مناسب باشند . توجه داشته باشید که هر کارتریجی مختص به تعداد محدودی از انواع دستگاه پرینتر می باشد . بدین معنا که ؛ هر کارتریجی با هر مدل دستگاه چاپگر سازگار نیست .در پرینتر های جوهری اچ پی ؛ چاپ به روش ترمال یا همان حرارتی روی صفحه کاغذ انجام می گیرد . و کاربران باید برای خرید کارتریج مناسب با دستگاه پرینتر خود ؛ به دفترچه راهنمای دستگاه و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به کارشناسان نمایندگی کارتریج مراجعه کنند .

 

نمایندگی کارتریج

 

نمایندگی کارتریج

توجه داشته باشید که هر کارتریجی مختص به تعداد محدودی از انواع دستگاه پرینتر می باشد . بدین معنا که ؛ هر کارتریجی با هر مدل دستگاه چاپگر سازگار نیست . و کاربران باید برای خرید کارتریج مناسب با دستگاه پرینتر خود ؛ باید به دفترچه راهنمای دستگاه و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به کارشناسان نمایندگی کارتریج مراجعه کنند . از دیگر نکات مهم در ارتباط با کارتریج ها تشخیص اصل و طرح بودن آن می باشد . چراکه امروزه کارتریج های طرح در بازار فراوانی زیادی دارند . از این رو بهتر است خرید و یا شارژ و تعمیر و تعویض قطعات آن را در نمایندگی کارتریج اچ پی و توسط افراد متخصص آن انجام دهید . تا از خدمات دریافتی خود اطمینان خاطر لازم را کسب کرده باشید .

 

 

 

hp cartridge

میدانید که این قطعات جانبی ؛ نقش بسیار مهمی را در کیفیت و عملکرد دستگاه های پرینتر دارند . و انواع مختلفی را شامل می شوند . و بسته به نوع دستگاه پرینتر ؛ دو دسته کلی کارتریج های لیزری و جوهر افشان را. شامل. می شوند . که به ترتیب توسط جوهر ها و یا پودر تونر ؛ پر می شوند . البته هرنوع از این کارتریج ها انواع و مدل های مختلف و متفاوتی دارند . به طور مثال کارتریج های جوهر افشان به دو صورت متصل و یا جدا از هد کارتریج جوهر افشان ؛ موجود هستند. و هر کدام در انواع مختلف مشکی و رنگی وجود دارند . که هر کدام بسته به نوع دستگاه پرینتر. می توانند مناسب باشند . البته لازم به ذکر است که بیشترین تفاوت کارتریج ها و عامل اصلی تمایز در آنها ؛ به عملکرد و سیستم انجام چاپ مربوط است که خود ارتباط مستقیمی با تکنولوژی چاپ دستگاه پرینتر دارد . به طور مثال ؛ در پرینتر های جوهری اچ پی ؛ چاپ به روش ترمال یا همان حرارتی روی صفحه کاغذ انجام می گیرد .

 

 

 

hp cartridge

 

 

 

 

 کارتریج جوهری | نمایندگی کارتریج

از آنجایی که چاپ توسط جوهر ها انجام می گیرد ؛ بهتر است بلا فاصله بعد از باز کردن پلمپ روی دستگاه چاپگر نصب شود تا منجر به خشک شدن جوهر نشود . تکنولوژی چاپ در چاپگر های جوهر افشان ؛ به صورت حرارتی روی کاغذ انجام می شود که در نتیجه برای تثبیت چاپ به حرارت احتیاجی نیست . کارتریج های جوهری نسبت به کارتریج های لیزری ؛ از ظرفیت کمتری برخوردار هستند . کارتریج های جوهری به طور معمول هم در رنگ مشکی و نیز  در سه رنگ اصلی قرمز ، آبی ، و زرد موجود هستند . در صورت مشاهده اتمام جوهر درون محفظه کارتریج که می توان از کیفیت چاپ و یا هشدار پرینتر متوجه آن شد ؛ می توان جهت استفاده مجدد از کارتریج و عدم خرید مجدد آن ؛ اقدام به شارژ قطعه نمود . البته توجه داشته باشید که امکان شارژ کارتریج دفعات مشخص و محدودی دارد . که پس از آن تعویض و خرید مجدد کارتریج ؛ الزامیست .

از دیگر زیر مجموعه های ماشین های اداری و رایانه اچ پی دیدن کنید : نمایندگی لپتاپ های اچ پی ، نمایندگی پرینترهای اچ پی

 

 

 

Rate this post
🔔 2 نفر پرسیدند!!!
  • کارتریج HP Deskjet 450 گفته

    […] شما ارائه دهند .  جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی کارتریج های جوهری اچ پی با ما همراه […]

    آبان 1, 1401 - 12:24 ب.ظ
  • کارتریج 60 اچ پی جوهرافشان گفته

    […] D110a و … کاربرد دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نمایندگی کارتریج های جوهری اچ پی و  کارتریج های جوهری نسل 60 مشکی و رنگی‌ با ما در […]

    دی 12, 1401 - 12:20 ب.ظ
The comments are closed.