HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی کارتریج اچ پی – نمايندگی رسمی کارتریج hp – نمايندگی مركزی کارتریج اچ پی hp

کیت جوهرافشان officejet 6100

کیت جوهر افشان officejet 6100 | کارتریج جوهری HP 933 و HP 932 ؛ از نمونه کارتریج های سازگاربا دستگاه پرینتر جوهر افشان تک کاره اچ پی مدل HP 6100 ؛ میباشد . کیت جوهرافشان از مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های پرینتر جوهر افشان ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

کیت جوهر افشان officejet 6100 | کارتریج جوهری HP 933 و HP 932 ؛ از نمونه کارتریج های سازگاربا دستگاه پرینتر جوهر افشان تک کاره اچ پی مدل HP 6100 ؛ میباشد . کیت جوهرافشان از مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های پرینتر جوهر افشان محسوب می شود . این کیت ها شامل مجموعه ای از بطری های جوهر مشکی و رنگی ( قرمز ؛ آبی ؛ زرد ) و دیگر ابزار ها است . که بسته به نوع آن متفاوت می باشد . استفاده از کیت ها جهت انجام صحیح شارژ کارتریج ها ضروری هستند . و رعایت نکات مختص به آن بسیار حائز اهمیت است . چراکه در غیر این صورت منجر به خرابی قطعه و نیز دستگاه پرینتر می شود . و بدین منظور باید توسط افراد متخصص و مراکز معتبر و نمایندگی ها انجام می گیرد .

 

 

 

کیت جوهرافشان

 

 

 

 

کیت جوهرافشان

کیت جوهرافشان از مهم ترین لوازم جانبی دستگاه های پرینتر جوهر افشان محسوب می شود . این کیت ها شامل مجموعه ای از بطری های جوهر مشکی و رنگی و دیگر ابزار ها است . که بسته به نوع آن متفاوت می باشد . به طور مثال در برخی از انواع آن ؛ نگهدارنده های کارتریج و سوزن های خارج کننده های هوا و… وجود دارند .

جوهر ها جهت شارژ کارتریج ها ضروری هستند . که می توان آن را از طریق منفذ بالای کارتریج درون محفظه جوهر پر کرد . توجه کنید که تزریق جوهر باید به آهستگی انجام شود تا منجر به خرابی و یا ورود آن به مخزن کناری نشود . لازم به ذکر است برای تشخیص رنگ مخزن مورد نظر خود به برچسب روی کارتریج توجه کنید . بعد از پرکردن محفظه توسط جوهر؛ با استفاده از ابزار مخصوصی هواگیری انجام می شود ؛ که برای کیفیت چاپ بالای دستگاه کاملا ضروریست . از دیگر نکات مربوط به شاررژ کارتریج و کیت جوهرافشان ؛ تمیز کردن قطعات و سرچاپ جهت مسدود نشدن جریان جوهر و عملکرد بهتر دستگاه چاپگر می باشد . و در آخر توصیه می شود تا شارژ کارتریج توسط افراد متخصص آن انجام گیرد . و بدین منظر بهتر است حتما به مراکز معتبر و نمایندگی رسمی آن مراجعه کنید .

 

 

 

hp 932 & hp 933

کارتریج ها قطعاتی دارای مخزن جوهر می باشند . و نقش زیادی در کیفیت چاپ دستگاه پرینتر دارند . و پس از اتمام جوهر آن ؛ امکان شارژ مجدد جهت استفاده دوباره از قطعه و کاهش هزینه های پرداختی وجود دارد .  کارتریج جوهری HP 933 و HP 932 ؛ از نمونه کارتریج های سازگار با با دستگاه پرینتر جوهر افشان تک کاره اچ پی مدل HP 6100 ؛ میباشد . ظرفیت چاپ این کارتریج ها حدود ۳۳۰ برگ A4 می باشد . که سری ۴ تایی آن در انواع مشکی و رنگی ( سه رنگ اصلی ؛ قرمز ، آبی ، زرد ) موجود می باشد .

 

 

پرینتر جوهر افشان HP 6100 | کیت جوهرافشان

سرعت این پرینتر حدود ۱۶ برگ ( سیاه و سفید) و ۹ برگ ( رنگی ) در دقیقه می باشد . و ظرفیت سینی چاپ آن حدود ۲۵۰ برگ می باشد . و حداکثر سایز برگه ورودی ؛ A4 است . این پرینتر وضوح چاپ بسیار بالا به خصوص در زمینه چاپ عکس دارد . و قابلیت اتصال به وایرلس از دیگر مزایای این پرینتر می باشد . کارتریج جوهری HP 933 و HP 932 ؛ از نمونه کارتریج های سازگار با با دستگاه پرینتر جوهر افشان تک کاره اچ پی مدل HP 6100 ؛ می باشد . این پرینتر جهت استفاده شخصی بسیار مناسب است . و در نوع خود از پرفروش ترین دستگاه های چاپگر موجود در بازار می باشد . پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان نمایندگی همراه شوید .

 

 

Rate this post
🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
The comments are closed.