استعلام کارتریج اچ پی

استعلام کارتریج اچ پی

استعلام کارتریج اچ پی برای بسیاری از کاربران دستگاههای اچ پی امری چالش برانگیز و ظاهرا دشوار و معمولا با اشتباهات رایج همراهه.

  • بنا به دلایل زیر :

  • اکثر مراکز هنگام فروش دستگاه اطلاعات دقیقی از مواد مصرفی به مشتری نمیدن.
  • غالبا کاربران هنگام تعویض کارتریج نمیتونن مدل کارتریج رو پیدا کنن.
  • اکثر کارتریج ها به چند مدل پرینتر میخورن و این کاررو کمی دشوار میکنه.
  • برخی پرینترها البته به ندرت چند مدل کارتریج میخورن.
  • برخی فروشنده ها حتی اطلاع کافی از مدل ها ندارن ( به دلیل تنوع بسیار بالا در مدل ها ).
 

و بسیاری از موارد دیگه که منجر به ارسال اشتباه کارتریج و خرید ناموفق میشه.

 

سامانه استعلام کارتریج اچ پی با آدرس اینترنتی  https://hp-cartridge.ir/inquiry-for-hp-cartridges . این امکان رو هم برای فروشندگان و هم برای مصرف کنندگان فراهم میکنه تا بتونن مدل کارتریج خودشون رو از روی مدل پرینتر و برعکس پیدا کنن.

ما در این اتوماسیون قصد داریم تا با جمع آوری طیف گسترده ای از مدلهای قدیمی که همچنان نزد کاربران استفاده میشه و بهش نیاز دارن و مدل های جدید که در بازار خرید و فروش میشه بانک اطلاعاتی جامع و کاملی رو در اختیار کاربران جهت استعلام کارتریج اچ پی و پرینتر HP ارائه کنیم. البته این اتوماسون برای تکمیل نیاز به زمان زیادی داره و ما تازه اول راه هستیم . چون تعداد مدلهای قدیمی که از رده خارج شدن خیلی زیاده. و تعداد دستگاههای جدید هم که جایگزین میشه رو به افزایشه.  
استعلام کارتریج اچ پی
استعلام کارتریج اچ پی
همزمان با تکمیل اطلاعات وارد شده سعی میکنیم تا مدلها رو از هر دسته بندی با تنوع وارد کنیم تا درخواست های بیشتری رو بتونیم پوشش بدیم. همینطور قیمت ها هم طبق نوسانات اچ پی در ایران به روز میشه. خوشحال میشیم در این مسیر مارو همراهی کنید و اگر کم و کاستی میبینید و یا پیشنهاد بهتری برای ارائه خدمات بهتر دارد با کارشناسان ما در نمایندگی کارتریج اچ پی با شماره 89392-021 در تماس باشید. بخش کامنت ها رو هم بستیم چون متاسفانه بصورت رباط از طریق کامنتها به سرور حمله میشد. پس حتما بصورت تلفنی باما تماس بگیرید و کارتریج اورجینال با گارانتی تعویض تهیه کنید.