HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی کارتریج اچ پی – نمايندگی رسمی کارتریج hp – نمايندگی مركزی کارتریج اچ پی hp

شارژ کارتریجهای لیزری مشکی و رنگی اچ پی

شارژ کارتریجهای لیزری مشکی و رنگی اچ پی . شارژ کارتریج اچ پی در این پست سعی داریم تا پس از مدتها در رابطه با شارز کارتریج لیزری ، مباحث را بیان کنیم. کارتریج ها را می توان به عنوان یکی از مهمترین عملیات ها ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

شارژ کارتریجهای لیزری مشکی و رنگی اچ پی . شارژ کارتریج اچ پی در این پست سعی داریم تا پس از مدتها در رابطه با شارز کارتریج لیزری ، مباحث را بیان کنیم. کارتریج ها را می توان به عنوان یکی از مهمترین عملیات ها در حوزه ی ماشین های اداری و رایانه ایی محسوب کرد. از این رو با ما همراه باشید تا در ادامه با روند این کار بیشتر آشنا شویم . همچنین شما  می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی همراه شوید تا بتوانید در رابطه با تمامی امورات ماشین های اداری و رایانه ایی بیشتر آشنا شوید. کارشناسان ما مفتخراند تا در این راه یاری رسان شما عزیزان باشند.

 

 

شارژ کارتریج اچ پی

در داخل هر کارتریج لیزری ، اجزای زیادی وجود دارد. تمامی این اجزا ها با کمک یکدیگر عملیات چاپ را انجام می دهند. تا چاپ با بالاترین تحویل شما کاربران داده بشود. در مجموعه ما در این پست سعی می کنیم تا  در رابطه با “چگونه یک کارتریج  لیزری کار می کند” توضیحات لازم را می دهیم. ما در این پست به صورت تخصصی هر جزء را به صورت جداگانه بررسی  می کنیم.

در مرحله ی اول نگاهی به اصلی ترین قطعه ی کارتریج های لیزری اچ پی می اندازیم تا با آنها بیشتر آشنا شویم. وقتی چاپگر شما اسناد را به چاپ می رسانید . ممکن سوالات زیادی را از خود در رابطه با نوع تکنولوژی و نحوه ی کار کارتریج های لیزری اچ پی بپرسید. ما اینجایم تا بتوانیم به سوالات شما به درستی پاسخ دهیم. با ما همراه باشید تا در ادامه بتوانیم با کمک همدیگر تمامی سوالات کاربران و مصرف کنندگان کارتریج های اچ پی را برطرف نماییم.

  • تونر چاپگر چیست؟
  • کارتریج تونر چگونه کار می کند و داخل آن چیست؟
  • تفاوت بین تونر مشکی و تونر رنگی چیست؟
  • کدام تونر مناسب پرینتر من می باشد؟

نگران نباشید … ما در مقاله زیر پاسخ داده ایم!

 

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

 

تعویض درام و مگنت کارتریج های HP

چاپگرهای لیزری از کارتریج تونر استفاده می کنند در حالی که چاپگرهای لیزری به دو نوع رنگی و سیاه و سفید تقسیم می شوند. هر کدام از این پرینتر ها کارتریج مخصوص به خود را دارند که تنها از آن استفاده می نمایند.  کارتریج های چاپگر لیزری با تونر پودری پر می شوند. این تونر از طریق اجزای مرتبط به چاپ ، روی صفحه چاپ شده ایجاد می شوند. تونر می تواند اسناد دلخواه شما را بسیار واضح بروی صفحه ایجاد کند . چاپگرهای لیزری رنگی اچ پی از چهار رنگ کارتریج استفاده می کنند. چهار کارتریج استاندارد CMYK نامیده می شوند. این کارتریج ها چاپ هایی ما را با طیف وسیع تری از رنگ ها تولید می کنند.

 

تعویض درام و مگنت کارتریج های HP

شارژ کارتریج اچ پی

 

قدرت تونر کارتریج های اچ پی از چه چیزی تشکیل شده است؟

گرد و غبار جادویی. البته در نظر داشته باشید که ، گرد و غبار مخصوص کارتریج ما به صورت تخصصی کمپانی اچ پی فرموله شده است .تونر در اصل از پلاستیک بسیار آسیاب شده ساخته شده است. سایر مواد اضافه شده است که به فرایند چاپ کمک می کند. سیلیس ذرات تونر را آزاد و در داخل کارتریج نگه می دارد. همچنین عوامل کنترل بار ، مانند آهن آسیاب شده ، کروم و روی ، به حفظ بار ذرات کمک می کند.

 

 

نحوه ی تشکیل تونر کارتریج HP

تونر داخل کارتریج یک فرمول اختصاصی است که تنها مخصوص به چاپگر لیزری شما می باشد. اما هیچ راز بزرگی در مورد مواد اولیه تونر وجود ندارد – در نظر داشته باشید . هنگامی که چاپگر لیزری شما پیامی از رایانه دریافت می کند . یک همزن چرخان داخل قیف کارتریج شروع به چرخش می کند. این به ذرات تونر بار الکتریکی مثبت می دهد . به این معنی که آنها می توانند به عنوان یک تصویر بر روی غلتک درام با بار منفی قرار بگیرند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی تماس حاصل فرمایید تا بتوانید بیشتر با موادد اولیه تشکیل دهنده ی کارتریج های لیزری رنگی و سیاه و سفید آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

نحوه ی تشکیل تونر کارتریج HP

شارژ کارتریج اچ پی

 

 

درام و سایر قطعات تشکیل دهنده ی کارتریج اچ پی

 

بیایید نگاهی به غلتک اصلی شارژ ، که اغلب به اختصار به آن PCR می گویند ، بیندازیم. کار اصلی PCR پاک کردن تصویر چاپ شده از درام OPC و آماده سازی درام برای کار چاپ بعدی است. این غلتک دارای چندین لایه و سطح تشکیل دهنده است. تا از عملکرد صحیح آن در داخل چاپگر با هماهنگی درام OPC اطمینان حاصل شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شارژ مجدد کارتریج HP با کارشناسان ما در تماس باشید. ما مفتخریم تا در این راه یاری رسان شما باشیم.

 

درام و سایر قطعات تشکیل دهنده ی کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

 

این لایه ها در صورت بروز مشکل در درام OPC از وقوع هرگونه بار الکتریکی از دست رفته جلوگیری می کند.

در غلطک کارتریج های اچ پی سطحی NeverTab St ثبت شده Static Control از آسیب شیمیایی به مواد مقاومتی که PCR با آنها برخورد می کند. جلوگیری می کند. PCR های با کیفیت همچنین باید از شفت فولادی برای کمک به ولتاژ الکتریکی داخل کارتریج استفاده کنند. تصویر شماتیک زیر یکی از PCR های رنگی ما را ببینید.

 

درباره ی کارتریج لیزری بیشتر بدانیم | نمایندگی رسمی اچ پی

البته در نظر داشته باشید که هدف ما از ایجاد این پست آموزش و بررسی های لازم در رابطه با شارژ کارتریج های لیزری سیاه و سفید و رنگی می باشد. پس در نظر داشته باشید که در ادامه در رابطه با شارژ مجدد شارژ کارتریجهای لیزری مشکی و رنگی اچ پی با ما همراه باشید.

 

درباره ی کارتریج لیزری بیشتر بدانیم | نمایندگی رسمی اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

 

همانطور که می دانید یکی از قابلیت های کارتریج های اچ پی شارژ مجدد آنها می باشد. در نظر داشته باشید که این مورد برای تمامی کاربران و مصرف کنندگان اچ پی قابل اهمیت می باشد. در نظر داشته باشید که شارژ کارتریج اچ پی امری تخصصی می باشد. پس پیشنهاد می شود که برای شارژ مجدد کارتریج های اچ پی با کارشناسان ما در نمایندگی رسچ پی تماس حاصل فرمایید. در ادامه درباره ی شارژ کارتریج های لیزری مشکی و رنگی بیشتر با هم بررسی های لازم را انجام می دهیم.

 

 

شارژ کارتریج لیزری اچ پی HP Toner cartridge

 

شارژ کارتریج های اچ پی بستگی به نوع و مدل تونر مصرفی چاپگر شما دارد. تمامی این کگارتریج ها با تونر مخصوص به خود در کارگراه شارژ اچ پی پر می شوند. این کار باعث می شود که علاوه بر ثبات کیفیت چاپ ، آسیبی به مواد مصرفی یا چاپگر شما ایجاد نمی شود. در نهایت شما می توانید برای شارژ مجدد کارتریج های خود با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در نمایندگی رسمی مفتخراند تا در این راه یاری رسان شما باشند. تنها کافیست برای ارتباط با ما با شماره ی 89392 تماس حاصل فرمایید.

شارژ کارتریج لیزری رنگی کمی متفاوت تر می باشد. زیرا که این سری از کارتریج ها بنا به هر رنگ ، تونر مختص به خود را استفاده می نمایند.همانطور که در ابتدای مقاله نوشتیم . کارتریج های لیزری رنگی از CMYK تشکیل شده است. C  در رنگ ها مخفف Cyan می باشد. این رنگ تشکیل دهنده ی آبی در کیت مختص به کارتریج های اچ پی می باشد. M نیز مخفف magenta می باشد. این رنگ تشکیل دهنده ی رنگ قرمز کیت کارتریج لیزری اچ پی  ما می باشد. Y مخفف Yellow  یا همان رنگ زرد می باشد.

 

شارژ کارتریج لیزری اچ پی HP Toner cartridge

شارژ کارتریج اچ پی

 

کارگاه شارژ اچ پی | نمایندگی مرکزی HP

 

آخرین رنگ تشکیل دهنده ی ما رنگ مشکی می باشد. تقریبا می توان گفت که رنگ مشکی کارتریج ، جز مهمترین رنگهای تشکیل دهنده ی یک کیت لیزری می باشد. زیرا که بسیاری از اسناد نیازمند ترکیب مشکی را درون خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

لطفا در نظر داشته باشید. که شارژ مجدد کارتریج های اچ پی یکی از اصلی ترین و مقرون به صرفه ترین راه هایست تا کاربران بتوانند به صورت مجدد و با کمترین هزینه ، دوباره از کارتریج های خود در جهت چاپ و صدور اسناد و تصاویر استفاده می شود. شما می توانید برای شارز مجدد کارتریج های خود به نمایندگی رسمی ما مراجعه فرمایید. کارشناسان ما در نمایندگی رسمی اچ پی در کوتاه ترین زمان پاسخگوی نیاز های شما در زمینه ی ماشین ها اداری و رایانه ایی می باشند. تنها کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 89392 تماس حاصل فرمایید.

 

کارگاه شارژ اچ پی | نمایندگی مرکزی HP

شارژ کارتریج اچ پی

Rate this post
🔔 اولین نفر باشید!!!
بدون نگرانی و محدودیتی سوال خود را بپرسید...
You must be logged in to post a comment.