HP search
Welcome to HP Customer Support
HP logo
نمایندگی کارتریج اچ پی – نمايندگی رسمی کارتریج hp – نمايندگی مركزی کارتریج اچ پی hp

عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP

عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP ، طریقه حذف نمودن کارتریج قدیمی و جایگزینی کردن کارتریج های لیزری جدید در پرینترهای اچ پی. همونطور که میدونین کارتریج یک قطعه مصرفی در پرینترهای اچ پی می باشد. وظیفه اصلی این قطعه مهم ، چاپ ...
موضوع مقاله:
مقاله های مرتبط:

عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP ، طریقه حذف نمودن کارتریج قدیمی و جایگزینی کردن کارتریج های لیزری جدید در پرینترهای اچ پی. همونطور که میدونین کارتریج یک قطعه مصرفی در پرینترهای اچ پی می باشد. وظیفه اصلی این قطعه مهم ، چاپ اسناد با بالاترین کیفیت است. هر پرینتر برای چاپ کردن ، نیاز به کارتریج احتیاج دارد و عملا پرینتر ها بدون کارتریج کاری از پیش نمی برند.

 

 

عوض کردن کارتریج

شما میتوانید در باره ی با شارژ کارتریج های اچ پی خود با کارشناسان ما در بخش فنی تماس حاصل فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارتریج های خود را با بالاترین کیفیت شارژ کنید. اما روند جایگزینی کارتریج در پرینترهای اچ پی چگونه میباشد. از چه مدل کارتریجی باید در پرینترهای لیزری استفاده کرد. در ابتدا سعی کنید  کارتریجی که تهیه می کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد زیرا کارتریج های نامرغوب می توانند آسیب های بسیاری به پرینتر شما برسانند.

 

عوض کردن کارتریج

عوض کردن کارتریج

 

در پاسخ چه کارتریج ای باید تهیه کرد، بهترین جواب در رابطه با این موضوع این است که ،شما باید از کارتریجی استفاده کنید که مرتبط با چاپگر لیزری خودتان باشد. پرینترها به دو دسته تقسیم می شوند. پرینتر شما ممکن است از نسل جوهرافشان ها و یا لیزری ها باشند. پس در نظر داشته باشید که کارتریج مرتبط با دستگاه خود را تهیه میکنید.

 

جابه جایی کارتریج های قدیمی با جدید در پرینتر HP

پس از اینکه کارتریج مرتبط با دستگاه خود را تهیه کردید. آن را از جعبه باز کنید و سپس اطمینان حاصل فرمایید. که کارتریج ها کیفیت مناسبی دارد یا اصطلاحاً اورجینال می باشند. پس از اینکه از کیفیت کارتریج مطمئن شدید.می توانید پلمپ آن را باز کنید. در قسمت کناری کارتریج نواری متصل است ، آن را آرامی کشیده تا کارتریج از حالت پلمپ دربیاید. پس از این که مراحل را انجام دادید. پیش از گذاشتن کارتریج بر روی دستگاه آن را به خوبی تکان دهید. این عمل باعث می شود تا تونر درون کارتریج به خوبی با هم مخلوط شده و از چاپ کمرنگ در اسناد،توسط پرینتر جلوگیری شود.

 

جابه جایی کارتریج های قدیمی با جدید در پرینتر HP

عوض کردن کارتریج

 

عوض کردن کارتریج های اصلی پرینتر

زمانی که تمامی مراحل را انجام دادید به سراغ پرینتر خود بروید. ابتدا در پرینتر را باز کرده و کارتریج قدیمی را از آن خارج کنید. (توجه داشته باشید که پس از تمام شدن تونر کارتریج های لیزری، این قطعه قابل شارژ می باشد و شما می توانید با هزینه کمتر از کارتریج قدیمی خود مجدداً استفاده کنید). کارتریج قدیمی را از دستگاه بیرون کشیدید. کارتریج جدید خود بروی دستگاه بیاندازید. کارتریج ها بسته به نوع مدل و قابلیت های آن ها میتوانند تعداد مشخصی را پرینت بگیرند. البته این مقدار به صورت پیش فرض کارخانه می باشد و کارتریج بسته به نوع استفاده شما ممکن است. کمتر و یا بیشتر از حد معمول چاپ کند.

 

چگونه کارتریج های اچ پی را تعریف کنیم ؟

پس از اینکه کارتریج جدید را بر روی پرینتر اچ پی خود جایگذاری کردید. وقت آن رسیده که از پرینتر خود تست پیج بگیرید. برای این کار می‌توانید از رایانه ی شخصی و یا پرینتر اقدام کنید. برای تست پرینت گرفتن از طریق پرینتر شما باید به منوی تنظیمات بروید که در ادامه توضیح در رابطه با آن توضیح خواهیم داد. مرکز کارتریج اورجینال اچ پی در نمایندگی HP .برای تست پرینتر ، از صفحه کنترل چاپگر فلش را به سمت پایین فشار داده تا به گزینه Tools برسید. سپس دکمه تایید را فشار دهید.

 

چگونه کارتریج های اچ پی را تعریف کنیم ؟

عوض کردن کارتریج

 

پس از وارد شدن به قسمت تنظیمات چاپگر. مجدداً فلش را به سمت پایین فشار دهید تا به گزینه printer status report برسید. گزینه ی ok را انتخاب کنید. با انجام دادن این گزینه‌ها صفحه چاپ می‌شود. اگر صفحه شما با موفقیت چاپ شود یعنی شما تمامی مراحل را به درستی طی کردید. و میتوانید از پرینتر خود بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. اما اگر پس از اتمام این مراحل به مشکل خوردید می توانید با کارشناسان ما در بخش فنی تماس حاصل فرمایید. ما در کوتاه ترین زمان مشکل شما را برطرف می نماید.

5/5 - (1 امتیاز)
🔔 6 نفر پرسیدند!!!
 • هد کارتریج های جوهرافشان اچ پی – نحوه تمیز کردن گفته

  […] پس از اینکه به کارتریج ها دسترسی پیدا کردید  ، باید زبانه ی کارتریج ها را به بالا بکشید تا تک ، تک باز شوند. پس از این که تمامی آنها را از روی هد جدا کردید ، درب ورودی کارتریج را ببنید. پارچه ایی را که از قبل تهیه کرده بودید بیرون بیاورید و تمامی کارتریج ها را به صورت وارانه روی ، پارچه قرار دهید. توجه داشته باشید که حتما نازل های کارتریج به سمت بالا باشند. تعویض کارتریج های اچ پی  […]

  تیر 15, 1400 - 3:41 ب.ظ
 • مشخصات 508a کیت کامل پرینتر hp 553 گفته

  […] عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP […]

  مرداد 3, 1400 - 2:06 ب.ظ
 • کیت HP 507A | کارتریج لیزری اچ پی 507A گفته

  […] عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP […]

  شهریور 1, 1400 - 1:39 ب.ظ
 • HP Anywhere | نرم افزار پرینتر های HP+ گفته

  […] بود. همچنین شما می توانید با استفاده از لینک روبه رو ، نحوه ی تعویض تونر HP را به صورت کامل […]

  شهریور 1, 1400 - 4:48 ب.ظ
 • کیت HP 125A | کارتریج لیزری رنگی 125A اچ پی گفته

  […] عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP […]

  شهریور 11, 1400 - 1:57 ب.ظ
 • کیت HP 126A | کارتریج لیزری رنگی 126A اچ پی گفته

  […] عوض کردن کارتریج های قدیمی پرینتر های HP […]

  شهریور 17, 1400 - 11:53 ق.ظ
You must be logged in to post a comment.